Palveluposti

Kirjastojen työntekijöille tarkoitettu E-kirjaston palveluosoite: e-kirjasto-posti(at)helsinki.fi

Asiakkaat voivat antaa palautetta, kysyä kysymyksiä ja esittää aineistoehdotuksia palautelomakkeella, joka E-kirjasto-sovelluksen asetuksissa. Palautetta voi antaa applikaation kautta kirjautumatta sisään.

E-kirjasto-tiimi

Palvelupäällikkö Annastiina Louhisalmi, annastiina.louhisalmi(at)helsinki.fi, +358 (0) 2941 24064

Tietoasiantuntija Marja Hjelt, marja.hjelt(at)helsinki.fi, +358 (0) 2941 24210

Tietojärjestelmäpäällikkö Joona Kutilainen-Pennanen, joona.kutilainen-pennanen(at)helsinki.fi, +358 (0) 2941 24213

Tietojärjestelmäasiantuntija Pekko Sams, pekko.sams(at)helsinki.fi, +358 (0) 2941 24092

Tietojärjestelmäasiantuntija Sade-Tuuli Siipola, sade-tuuli.siipola(at)helsinki.fi, +358 (0) 294124217

Tietoasiantuntija (viestintä) Outi Tommila, outi.tommila(at)helsinki.fi, +358 (0) 294128022

Tietoasiantuntija Anna Tuomikoski, anna.tuomikoski(at)helsinki.fi, +358 (0) 294124208




  • No labels